0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

درباره فروشگاه رهسان

در مجموعه فروشگاه اینترنتی رهسان همواره سعی می کنیم تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولیدی داخلی را با حذف واسطه به دست مشتریان عزیز برسانیم. در این میان همواره سعی کرده ایم تا محصولاتی از برند های معتبر جهانی را نیز با به بهترین شکل ممکن در وبسایت ارائه نماییم. در پشت پرده این فروشگاه آنلاین تیم متشکل از متخصصین و کارشناسان حوزه انرژی های تجدید پذیر با بیش از 10 سال سابقه در این حوزه قرار دارند.

درباره فروشگاه رهسان

About Us

فروشگاه رهسان از ابتدای سال 1400 با آغاز قرن جدید شروع به کار نموده است. رهسان یک فروش همه منظوره در حوزه انرژی های تجدید پذیر می باشد که با تکیه بر توان دانش فنی داخلی و با نگرش بین المللی سعی دارد تا بهترین خدمات را در حوزه انرژی های تجدید پذیر ارائه دهد.

رهسان راهی به سوی خورشید...!

فروشگاه رهسان چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه نسبت به سایر رقبا ارائه می کند؟

?What is a Rahsun

گارانتی محصولات

تمامی محصولات داخلی ارائه شده فروشگاه دارای گارانتی معتبر شرکتی می باشند. و تمامی محصولات برند رهسان نیز دارای علاوه بر گارانتی دارای خدمات پس از فروش نیز می باشند.

اطمینان و صحت رهسان

فروشگاه رهسان بر بستر سرور های داخلی میزبانی می شود و صاحب امتیاز این فروشگاه شخص حقوقی شرکت سپید قو مهرآور با شماره ثبت 49361 می باشد. ضمناً برند رهسان در سازمان ثبت اسناد، و املاک کشور ثبت بصورت رسمی ثبت گردیده است.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات رهسان تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در فروشگاه قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است اکثرا محصولات تولید شرکت سپید قو مهرآور (صاحب امتیاز فروشگاه رهسان) می باشد.

0